DOĞU ANADOLU ERZURUM 2. KİTAP FUARI HAZIRLANIYOR

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı 2. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı, 27 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TÜYAP DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ile ilk kez düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı, 13 Mayıs 2018 Pazar akşamı saat 19.30’da sona erdi.

DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ile 8-13 Mayıs 2018  tarihleri arasında  ilk kez düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı bugün saat 12.00’de düzenlenen açılış töreni ile açıldı.

DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle ilk kez gerçekleştirilen Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı yarın -8 Mayıs 2018 Salı- kapılarını açıyor.

DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle ilk kez gerçekleştirilecek olan Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı, 8-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.

TÜYAP, YEDİNCİ FUAR MERKEZİ İLE ERZURUM’DAN DÜNYA’YA AÇILIYOR

TÜYAP Fuarcılık grubu, 2018 yılında mevcut fuar merkezleri arasına Erzurum’u da katarak büyümeye devam ediyor. TÜYAP; İstanbul, Adana, Bursa, Konya, Diyarbakır ve Samsun kentlerindeki fuar merkezlerine 2018 yılından itibaren Erzurum’u ekleyerek yeni fuar projelerine hazırlanıyor.