KoronaVirüs (COVID-19) Bilgilendirmesi


Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler; 

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

DOĞU ANADOLU ERZURUM 2. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı 5 Mayıs 2019 Pazar akşamı saat 19.00’da 109.090 kitapseverin ziyaretiyle sona erdi.

DOĞU ANADOLU ERZURUM 2. KİTAP FUARI AÇILDI

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı 2. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak
 
Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 27 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı bugün saat 12.00’de Erzurum Valisi Sayın Okay Memiş tarafından TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar 

DOĞU ANADOLU ERZURUM 2. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı 2. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak
 
Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı27 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde saat 10:30’da kapılarını açıyor. Resmi açılış töreni ise 12:00’da il protokolünün katılımıyla gerçekleşecektir. Dokuz gün sürecek olan fuar, 5 Mayıs Pazar akşamına kadar ziyaretçilere açık olacak.

DOĞU ANADOLU ERZURUM 2.KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı 2. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak
 
Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı27 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

DOĞU ANADOLU ERZURUM 2. KİTAP FUARI HAZIRLANIYOR

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı 2. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı, 27 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TÜYAP DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ile ilk kez düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı, 13 Mayıs 2018 Pazar akşamı saat 19.30’da sona erdi.

DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ile 8-13 Mayıs 2018  tarihleri arasında  ilk kez düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı bugün saat 12.00’de düzenlenen açılış töreni ile açıldı.

DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle ilk kez gerçekleştirilen Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı yarın -8 Mayıs 2018 Salı- kapılarını açıyor.

DOĞU ANADOLU ERZURUM KİTAP FUARI AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle ilk kez gerçekleştirilecek olan Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı, 8-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.

TÜYAP, YEDİNCİ FUAR MERKEZİ İLE ERZURUM’DAN DÜNYA’YA AÇILIYOR

TÜYAP Fuarcılık grubu, 2018 yılında mevcut fuar merkezleri arasına Erzurum’u da katarak büyümeye devam ediyor. TÜYAP; İstanbul, Adana, Bursa, Konya, Diyarbakır ve Samsun kentlerindeki fuar merkezlerine 2018 yılından itibaren Erzurum’u ekleyerek yeni fuar projelerine hazırlanıyor.