DOĞU ANADOLU ERZURUM 2. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR


Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı 2. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak
 
Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı27 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında TÜYAP Erzurum - Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde saat 10:30’da kapılarını açıyor. Resmi açılış töreni ise 12:00’da il protokolünün katılımıyla gerçekleşecektir. Dokuz gün sürecek olan fuar, 5 Mayıs Pazar akşamına kadar ziyaretçilere açık olacak.
 
Bu yıl 135 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla hazırlanan Erzurum Kitap Fuarı, söyleşi, panel ve çocuk etkinliklerinden oluşan 40 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacaktır.
 
Aralarında Metin Celal, Haydar Ergülen, Nuri Pakdil, Hasan Ali Toptaş, Hidayet Karakuş, Ömer Erdem, Sinan Yağmur, Ercan Karakaş, Ertan Aksoy, Gülsevin Kıral, Necati Güngör, Aslı Tohumcu, Hicabi Demirci, İlkin Başar Özal, Gri Koç, Emre Gül, Koray Yersüren, Seval Şahin, Didem Ardalı Büyükarman, Ayla Duru Karadağ, Sara Gürbüz Özeren, Erdal Güzel, Faruk Dilaver, Fatih Duman, Mesut Turan, İsmail Bingöl, Ömer Özden, Yavuz Bahadıroğlu ’nun da bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
 

Çocuk ve Gençlik Etkinlikleri
 
Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı, çocuk ve gençlere yönelik söyleşi, dinleti ve atölye çalışmalarından oluşan etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Söyleşilerde ve imza etkinliklerinde Gülsevin Kıral, Aslı Tohumcu, Necati Güngör, Hicabi Demirci, Gri Koç, Emre Gül, Koray Yersüren ve daha pek çok değerli çocuk ve gençlik kitapları yazarı okurlarıyla buluşacak.
 
Fuar Ziyaret Saatleri
 
Girişin ücretsiz olduğu Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı, her gün 10.30-20.00, kapanış günü olan 5 Mayıs tarihinde ise 10.30-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
 
Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı’nı Takip Edin
 
Fuarla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, ulaşım bilgilerini, etkinlikleri ve imza günlerini www.doguanadoluerzurumkitapfuari.com sitesinden; instagram/kitapfuari, twitter/kitapfuari ve facebook/doğuanadoluerzurumkitapfuari hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Etkinlik programı ve imza günleri listesine web sitemizin Etkinlik Takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.
 
Saygılarımızla,
TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN